Na tej stronie dla kategorii

KOMPUTERY

Promocje: KOMPUTERY

Sortuj promocje: gry Pokaż:
« 1 2 3 4
Gra PC/ Lego Batman 3 Beyond Gotham
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX 360/ Lego Harry Potter Lata 1-4
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ The Dwarves
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Gears of War 4
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Get Even
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Recore
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Tekken 7
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Tekken 7
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra: Xbox 360 Max Payne 3

Gra: Xbox 360 Max Payne 3

Aby dać jak najlepsze wrażenia polskim graczom i możliwość obcowania z oryginalną wizją twórców, Max Payne 3 będzie zawierał polskie napisy z angielskimi głosami, włączając w to James’a MC Caffrey’a, aktora który użycza głos Maxowi od pierwszej części serii. Max Payne 3 na Xbox360 w ciągu kilku tygodni od premiery zostanie zaktualizowany łatką zawierającą polskie napisy. Gra Max Payne 3 opowiada historię owianego złą sprawą byłego detektywa nowojorskiej policji, mieszkającego obecnie w brazylijskim Sao Paulo. Rozgrywka opiera się na niezwykle precyzyjnej i płynnej mechanice strzelania oraz utrzymuje charakterystyczną dla serii mroczną kinową atmosferę. Mając nadzieję na uwolnienie się od dramatycznych wspomnień ze swojej przeszłości, Max Payne zatrudnia się jako osobisty ochroniarz zamożnego Rodrigo Branco. Gdy żona Rodrigo zostaje porwana przez gang uliczny, Max zostaje wciągnięty w spisek tajemniczych, rywalizujących ze sobą grup, przenikających wszystkie warstwy społeczne Sao Paulo. W krótkim czasie dookoła niego zaciska się niebezpieczna sieć, zagrażająca jego bliskim i wszystkiemu, na czym mu zależy. Po raz pierwszy w historii serii, tryby multiplayer Max Payne 3 przenoszą kinowe doświadczenie, płynną mechanikę rozgrywki i realistyczne animacje postaci do świata rozgrywki wieloosobowej. W oparciu o historię i charakterystyczne elementy rozgrywki świata Max Payne, gra Max Payne 3 oferuje szeroki wybór nowych i tradycyjnych trybów rozgrywki sieciowej. Gracze rywalizujący w trybie wieloosobowym również zostaną przytłoczeni wszechobecnym klimatem paranoi, zdrady i bohaterstwa, ukazanym w spektakularnym stylu graficznym, znanym z trybu dla jednego gracza.


Vobis

68,00 zł
Zobacz inne promocje w Vobis
Oferta specjalna Dodaj do notatnika

Gra: PS3 Batman: Arkham City

Gra: PS3 Batman: Arkham City

Gangsterzy i zbiry z Gotham City znów dają o sobie znać wprowadzając strach i chaos na ulicach miasta. Wciel się ponownie w Mrocznego Rycerza w grze Batman: Arkham City, aby zapobiec bezprawiu i rozprawić się ze wszystkimi przestępcami. Wkroczysz do Arkham City, miejsca pięć razy większego niż w pierwszej części gry, które stało się siedliskiem wszystkich kryminalistów Gotham. Aby gra była jeszcze bardziej atrakcyjna można wcielić się w postać CatWoman i sprawdzić się w zupełniej innej roli. Samotna walka z przestępczością Jako Batman stoisz na straży prawa i tylko Ty jesteś w stanie pokonać wszechobecne zło. W nowej odsłonie masz do dyspozycji szereg nowych gadżetów jak np. Sekwenser Kryptograficzny V2 czy Bomby Dymne. Wszystkie te nowinki skutecznie pomagają w walce z przeciwnikami. Niesamowity system walki W grze urozmaicono i rozszerzono zdecydowanie system walki. Twórcy gry informują o dwukrotnym zwiększeniu animacji postaci w trakcie walki. Można również wykorzystać otoczenie, aby skontrować przeciwnika, uderzając nim w ścianę, odbijając się od niej. Oprócz skutecznej obrony można pewnie atakować, a to przy pomocy wszelkich gadżetów, którymi można nawet zamrozić przeciwnika. Walka to nie wszystko Nie samą walką Batman żyje, dlatego też w grze pojawiają się elementy logiczne. Tu musisz wykazać się świeżością umysłu, gdyż Człowiek Zagadka przygotował wyjątkowo trudne zadania. Do tego jeszcze porwał kilku cywilów, a prawidłowe rozwiązanie zagadek pozwoli na uratowanie niewinnych ludzi. Super oprawa Oprawa graficzna jak i udźwiękowienie gry stoją na bardzo wysokim poziomie. Głosy postaci są perfekcyjnie podłożone i zagrane przez znanych aktorów. Odgłosy broni, strzałów, uderzeń, wybuchów to również uczta dla uszu, a warto jeszcze wspomnieć o iście filmowej muzyce robiącej niesamowity mroczny klimat. Graficznie również jest na czym oko zawiesić, a widok realistycznie zawijanej i rozpościeranej peleryny Mrocznego Rycerza to majstersztyk. Najważniejsze cechy: - Polska wersja kinowa lub pełna angielska do wyboru - Możliwość wcielenia się w Batmana oraz w Catwoman - Bardziej zaawansowany system walki - Nowe gadżety - Wszyscy znani wrogowie Batmana - np. Joker, Pingwin, Człowiek Zagadka i inni - Znakomita oprawa graficzna i dźwiękowa


Vobis

69,00 zł
Zobacz inne promocje w Vobis
Oferta specjalna Dodaj do notatnika

Gra: PC Watch Dogs

Gra: PC Watch Dogs

GRA: PC Watch Dogs Watch_Dogs to gra akcji z otwartym, nafaszerowanym technologicznymi nowinkami Chicago, w której najpotężniejszą bronią bohatera stają się umiejętności hakerskie. Jest to dzieło kilku studiów, którymi przewodniczy Ubisoft Montreal. Na potrzeby tej produkcji stworzono nowy silnik Disrupt, pozwalający na stworzenie tętniącego życiem, szczegółowego miasta. Wcielamy się w postać byłego przestępcy imieniem Aiden Pearce, czyli antybohatera, który jest ekspertem we włamywaniu się do systemów elektronicznych. Dzięki temu potrafi, bagatela, wywołać karambol poprzez manipulację światłami na skrzyżowaniu, podłączyć się do miejskiego systemu monitoringu czy włamać do telefonu mijanej osoby, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat i na przykład zaingerować w przebieg jej codziennego życia (uratować przed złodziejaszkiem, wykraść pieniądze z konta itp.). Talenty Pearce'a pozwalają mu na kontrolowanie prawie każdego elementu otaczającego go nowoczesnego świata.     Dokonywanie tego wszystkiego jest możliwie dzięki obecności Centralnego Systemu Operacyjnego, czyli ctOS. Rozwiązanie to podłączyło do jednej sieci infrastruktury zarządzające m.in. zasilaniem, miejskim metrem, sygnalizacją świetlną i kamerami monitoringu. W rezultacie metropolie kontrolowane są przez komputery, będące własnością prywatnych firm. Korporacje te wykorzystują swoją pozycję do gromadzenia ogromnych ilości danych na temat każdego obywatela. Aby przejąć kontrolę nad daną dzielnicą, wystarczy znaleźć lokalną centralę ctOS i zdobyć potrzebne kody dostępu. Gra oferuje świat o otwartej strukturze, w którym każdy element podłączony do Centralnego Systemu Operacyjnego stanowi potencjalną broń. Wszystko to nie oznacza wcale, że Aiden jest słabeuszem przyklejonym do ekranu komórki. Wprost przeciwnie, bohater doskonale radzi sobie również z fizyczną przemocą i jest w stanie rozprawić się ze znacznie liczniejszymi siłami wroga. W trakcie starć korzysta zarówno z broni palnej (od zwykłego pistoletu aż po bazookę), materiałów wybuchowych domowej roboty, jak i technik walki w zwarciu. Przeżycie ułatwia mu również system osłon.


Vobis

109,00 zł
Zobacz inne promocje w Vobis
Dodaj do notatnika

Starcraft II: Wings of Liberty

Starcraft II: Wings of Liberty

StarCraft II: Wings of Liberty to pierwszy epizod kontynuacji jednej z najpopularniejszych strategii czasu rzeczywistego w historii gier komputerowych. Pierwsza część tej serii została wydana w 1998 roku i doczekała się dodatku pod tytułem Brood War. Na drugą odsłonę składają się natomiast w sumie trzy epizody: Wings of Liberty, Heart of the Swarm, Legacy of the Void. Za wszystkie tytuły odpowiada firma Blizzard. Wings of Liberty jest pierwszą i podstawową częścią StarCrafta II, rozpoczynającą trylogię. Gra oferuje pełny tryb rozgrywki sieciowej, rozbudowany edytor map oraz przede wszystkim sporych rozmiarów kampanię, opowiadającą o losach rasy Terran. Wcielamy się w niej w znanego z pierwowzoru Jima Raynora, który postanowił zostać najemnikiem. W skórze dzielnego Raynora przyjdzie nam skonfrontować się z powracającą rasą Zergów, zainteresowaną pewnym tajemniczym artefaktem. Natkniemy się również oczywiście na tajemniczych i potężnych Protossów. Kampania oferuje sporą swobodę, gdyż sami możemy wybierać misje oraz kupować nowe technologie. Sporą ciekawostką dla miłośników uniwersum StarCrafta jest fakt, że pomiędzy misjami możemy zwiedzać statek lub inne miejsce, w którym aktualnie przebywa bohater. W poszczególnych pomieszczeniach umieszczono wiele smaczków: szafę grającą z kilkoma piosenkami, ekrany emitujące lokalny serwis informacyjny, czy licznych bohaterów niezależnych. Niektórzy z nich, oprócz pogawędki, oferują także swoje usługi, jak np. możliwość wynajęcia najemników lub kupienia ulepszeń dla jednostek i budynków. Jedną z najbardziej widocznych cech nowej odsłony tej znanej strategii jest oczywiście zupełnie nowa szata graficzna. Tytuł wykorzystuje więc ogromne możliwości nowego silnika graficznego, potrafiącego wygenerować sporą ilość trójwymiarowych i bardzo szczegółowych jednostek, prowadzących potyczki na świetnie wyglądających mapach. Rozwiązanie to pozwala na dowolne manipulowanie kamerą. Świetnie zrealizowano także muzykę, dźwięki oraz dialogi i charakterystyczne odzywki jednostek.


RTV Euro AGD

59,99 zł
Zobacz inne promocje w RTV Euro AGD
Oferta specjalna Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Tekken 7
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Recore
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Minecraft
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Micro Machines World Series
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Get Even
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Gears of War 4
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra XBOX One/ Dirt 4
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Yesterday Origins
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Warhammer The End Times Vermintide
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ The Technomancer
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ The Elder Scrolls Online Morrowind
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Tekken 7
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Super Dungeon Bros
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Sebastien Loeb Rally Evo
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Pro Evolution Soccer 2015
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Motoracer 4
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Micro Machines World Series
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Kholat
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Horizon Zero Dawn
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Dungeons II
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Dirt 4
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Darksiders
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Crash Bandicoot N'Sane Trilogy
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4/ Blood Bowl II
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4 VR/ Worlds
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PS4 VR/ Farpoint
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PC/ Tekken 7
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PC/ Micro Machines World Series
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Gra PC/ Get Even
Promocja gazetkowa Dodaj do notatnika

Sortuj promocje: gry Pokaż:
« 1 2 3 4