Gazetki, ulotki, konkursy i promocje w hipermarketach

Promocje w sieci Tesco

Sortuj: Pokaż:
Jack Ryans: Teoria chaosu

Jack Ryans: Teoria chaosu

„Odrodził się bohater kina akcji!”1 w filmie Jack Ryan: Teoria chaosu, historii pochodzenia najbardziej kultowej postaci, którą stworzył Tom Clancy.Film trzyma w nieustannym napięciu, gdy Ryan (Chris Pine) zostaje zwerbowany przez CIA i tym samym schwytany w sieć niebezpiecznych intryg. Manewrując pomiędzy niczego nie podejrzewającą narzeczoną (Keira Knightley), tajnym agentem rządowym (zdobywca Nagrody Akademii® Kevin Costner*) i bezwzględnym rosyjskim terrorystą (nominowany do Nagrody Akademii® Kenneth Branagh**), Ryan musi błyskawicznie przekwalifikować się z błyskotliwego analityka w pierwszorzędnego agenta operacyjnego, by powstrzymać wprowadzenie w życie genialnego planu ataku na Stany Zjednoczone. Stawka jeszcze nigdy nie była tak wysoka w tym oszałamiającym zawrotnym tempem, „pełnym akcji i napięcia”2 filmie.


Tesco

54,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

HOBBIT Niezwykła podróż – edycja rozszerzona

HOBBIT Niezwykła podróż – edycja rozszerzona

Dołącz do reżysera Trylogii Władcy Pierścieni w największej przygodzie, jaką oglądał świat. Rozszerzona edycja ekranizacji Hobbita w reżyserii Petera Jacksona, po raz pierwszy z polskim lektorem. Wydanie zawiera wcześniej nie pokazywany materiał filmowy oraz godziny dodatków specjalnych w tym Kroniki Śródziemia - spojrzenie z bliska na proces produkcyjny, Powrót do Śródziemia - bohaterowie i aktorzy, komentarze twórców i wiele więcej. Wydanie DVD to 5-dyskowa edycja w ozdobnym kolekcjonerskim digipacku.


Tesco

99,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

50 twarzy Greya - E. L. James

50 twarzy Greya - E. L. James

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela.W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.Plan spala jednak na panewce, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.W tym miejscu kończy się „disneyowskie” love story, choć młodziutka, niedoświadczona dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?


Tesco

29,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Ciemniejsza strona Greya - E. L. James

Ciemniejsza strona Greya - E. L. James

Drugi tom bestsellerowej serii niecierpliwie oczekiwany przez miliony czytelników! Perwersyjny seks, gwałtowna zazdrość, obsesyjna potrzeba kontroli, pożądanie, któremu nie sposób się oprzećE. L. James znów przeniesie nas w świat mrocznych sekretów i wielkich namiętności. W powieści "Ciemniejsza strona Greya" Ana stopniowo poznaje tajemniczą przeszłość swojego kochanka. Zetknie się nawet z jego byłymi kobietami...


Tesco

29,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Inferno - D. Brown

Inferno - D. Brown

Sztuka i architektura jeszcze nigdy nie kryły tak przerażających zagadek. Robert Langdon musi je rozwiązać... nim na Ziemi stanie się Piekło... Fenomenalny apokaliptyczny thriller najpopularniejszego pisarza na świecie!9 milionów egzemplarzy sprzedanych w pierwszych trzech tygodniach!Światowej sławy specjalista od symboli, Robert Langdon budzi się na szpitalnym łóżku w zupełnie obcym miejscu. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu. Nie potrafi też wyjaśnić, w jaki sposób wszedł w posiadanie tajemniczego przedmiotu, który znajduje we własnej marynarce.Czasu na rozmyślania nie ma niestety zbyt wiele. Ledwie na dobre odzyskuje przytomność, ktoś próbuje go zabić. W towarzystwie młodej lekarki Sienny Brooks Langdon opuszcza w pośpiechu szpital. Ścigany przez nieznanych wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując odkryć powody niespodziewanego pościgu. Podąża śladem tajemniczych wskazówek ukrytych w słynnym poemacie Dantego...Czy jego wiedza o tajemnych sekretach, które skrywa historyczna fasada miasta wystarczy, by umknąć nieznanym oprawcom? Czy zdoła rozszyfrować zagadkę i uratować świat przed śmiertelnym zagrożeniem?


Tesco

29,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Nowe oblicze Greya - E. L. James

Nowe oblicze Greya - E. L. James

Trzeci tom najlepiej sprzedającej się trylogii ostatniej dekady, trylogii, która rozpętała światowe szaleństwo!Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności, która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem, któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć, targani namiętnością i rozterkami, niepewni tego, co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę?


Tesco

34,90 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Rycerz Siedmiu Królestw - G. R. R. Martin

Rycerz Siedmiu Królestw - G. R. R. Martin

Rycerz Siedmiu Królestw to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników George’a R.R. Martina i jego Gry o tron. Osadzone w świecie cyklu Pieśń Lodu i Ognia trzy minipowieści (Wędrowny rycerz, Zaprzysiężony miecz, Tajemniczy rycerz) prezentują wszystko to, co przyniosło autorowi światową sławę – fascynującą „rycerską” fabułę, nakreślone wiarygodnie psychologicznie postaci, rubaszny humor i niespodziewane zwroty akcji, a wszystko to okraszone odrobiną unoszącej się nad krainami Westeros smoczej magii.Rycerskie turnieje, zhańbione damy, dworskie intrygi – to codzienne życie młodzieńca imieniem Dunk, który po śmierci swego rycerza wyrusza na turniej w poszukiwaniu sławy oraz honoru, nie wiedząc, że świat nie jest gotowy na przyjęcie kogoś, kto dotrzymuje przysiąg. W kolejnych częściach Dunk oraz jego kumpel Jajo (późniejszy Aegon V Targaryen, książę Westeros, król i obrońca królestwa) wmieszają się w konflikt ser Eustace’a Osgreya ze Standfast z lady Webber z Zimnej Fosy, a także przybędą na ślub lorda Ambrose’a Butterwella z Białych Murów, gdzie Dunk stanie do turnieju jako Tajemniczy Rycerz, nieświadomy prawdziwego charakteru rozgrywających się wydarzeń…


Tesco

34,90 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Poradnik przetrwania w życiu - B. Grylls

Poradnik przetrwania w życiu - B. Grylls

W tej książce Bear Grylls występuje w roli twojego osobistego trenera charakteru. Nauczy cię, jak pokonać przeciwności. Pomoże ci poznać samego siebie i rozbudzi twój entuzjazm. Zaufaj mu, a odkryjesz, że nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko trudno wykonalne!Bear Grylls opowiada o swoich niezwykłych doświadczeniach i przytacza inspirujące historie. Przekonasz się, że możesz osiągać trudne cele i mieć przy tym dużo zabawy!


Tesco

34,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Złodziejka Książek – M. Zusak

Złodziejka Książek – M. Zusak

Światowy bestseller, na podstawie którego powstał film wytwórni Twentieth Century Fox. Liesel Meminger swoją pierwszą książkę kradnie podczas pogrzebu młodszego brata.To dzięki „Podręcznikowi grabarza” uczy się czytać i odkrywa moc słów. Później przyjdzie czas na kolejne książki: płonące na stosach nazistów, ukryte w biblioteczce żony burmistrza i wreszcie te własnoręcznie napisane… Ale Liesel żyje w niebezpiecznych czasach. Kiedy jej przybrana rodzina udziela schronienia Żydowi, świat dziewczynki zmienia się na zawsze…


Tesco

34,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Polowanie na Wilka z Wall Street - J.Belfort

Polowanie na Wilka z Wall Street - J.Belfort

Kontynuacja głośnego i skandalizującego Wilka z Wall Street.ordan Belfort, właściciel jednej z największych firm brokerskich w Stanach Zjednoczonych wpada w poważne kłopoty. W wieku trzydziestu pięciu lat opływa w atrybuty typowego dla Wall Street sukcesu, takie jak luksusowe rezydencje, jachty, prywatne samoloty, limuzyny i tabuny prostytutek, od których roiło się nawet w podziemiach budynku firmy. Wie, że po piętach depczą mu agenci FBI - bynajmniej nie z powodu rozwiązłego trybu życia - lecz jest przekonany, że zdoła ich przechytrzyć.Przebudzenie okazuje się bolesne. Królestwo Belforta popada w ruinę, a on sam musi stawić czoło największemu wyzwaniu: poradzić sobie z sędziami, zatrzymać dzieci i rozwścieczoną żonę, zachowując przy tym resztki szacunku do siebie. Dla kogoś takiego jak on jest to prawdziwe piekło. Czy najsłynniejszy skandalista w historii świata finansów zdoła się opamiętać?


Tesco

38,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Wilk z Wall Street - J. Belfort

Wilk z Wall Street - J. Belfort

Satyryczna rekonstrukcja jednej z najbardziej zwariowanych karier w historii światowego biznesu W latach 90-tych XX wieku Jordan Belfort był jednym z najbardziej znanych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Za dnia zarabiał tysiące dolarów na minutę. Nocą wydawał je równie błyskawicznie na narkotyki, seks i zagraniczne podróże. Prowadząc interesy na krawędzi prawa bądź je łamiąc, zwrócił na siebie uwagę amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, lecz nawet wtedy nie zrezygnował z hulaszczego trybu życia. W ten sposób rozpoczęła się emocjonująca gra w kotka i myszkę z FBI oraz instytucjami nadzorującymi nowojorską Wall Street.Jego historia została przeniesiona na ekran kinowy przez Martina Scorsese, a w rolę Belforta brawurowo wcielił się Leonardo DiCaprio.


Tesco

39,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Resortowe Dzieci Media - D. Kania, J. Targalski, M. Marosz

Resortowe Dzieci Media - D. Kania, J. Targalski, M. Marosz

Wychowane w rodzinach działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR. Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB. Doskonale ustawione potem w życiu, dzięki koneksjom, a potem pieniądzom i „grubej kresce”.Czasem, choć wywodzą się z niekomunistyczych środowisk, związane ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką. Za młodu aktywiści komunistycznych organizacji młodzieżowych, potem biznesmeni, właściciele i zarządcy nowych mediów. Właśnie dlatego tak zdecydowanie przeciwne dekomunizacji i lustracji, szydzący patriotyzmu, polskich tradycji i w ogóle z polskości. Niebezpieczne, bo usytuowane w opiniotwórczej prasie, a przede wszystkim w telewizji i stacjach radiowych. Obecne w nich od stanu wojennego – do dziś. ONE. RESORTOWE DZIECI. „Violetty”, „Kowalscy”, Literaci”, „Poeci”, „Daniele” i inni. Połączeni solidarnością grupową i interesami, posługujący się wprawnie relatywizmem moralnym, szyderstwem i ośmieszaniem. Często, w razie pilnej potrzeby, pełniące rolę „dyżurnych autorytetów moralnych”, szczujących przeciw zbyt niepokornym, zbyt dociekliwym – myślącym, ponad ICH miarę, po prostu inaczej. Ta książka jest właśnie o nich.


Tesco

39,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Sześć lat później - H. Coben

Sześć lat później - H. Coben

Minęło sześć lat od kiedy Jake Fisher stał w białym wiejskim kościółku i patrzył jak Natalie, miłość jego życia, wychodzi za innego mężczyznę.Przez sześć lat dotrzymywał obietnicy, jaką wymogła na nim Natalie: że zostawi ją i jej męża Todda w spokoju i nie będzie próbował nawiązać z nią kontaktu. Jednak przez tych sześć lat jego uczucia do niej nie wygasły. Jake wciąż myśli o swojej ukochanej i cudownych chwilach jakie spędzili razem w ośrodku pracy twórczej w Vermoncie. Nie może zrozumieć jej nieoczekiwanej decyzji, ani pogodzić się z jej utratą. Tak więc gdy przypadkiem natrafia w internecie na nekrolog Todda, nie może się powstrzymać i biegnie na jego pogrzeb. Tam czeka go największa niespodzianka w jego życiu. Jake odkrywa wiele niepokojących faktów związanych z jego ukochaną Natalie, a także dowiaduje się czegoś o sobie samym. Te fakty są tak dziwne, że chwilami Jake wątpi w swoje zdrowe zmysły, a swoimi upartymi poszukiwaniami najwyraźniej budzi upiory przeszłości, gdyż nagle jego życie jest poważnie zagrożone...


Tesco

36,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Kolorowanki i łamigłówki z najpopularniejszymi bohaterami kreskówek dla dzieci

Kolorowanki i łamigłówki z najpopularniejszymi bohaterami kreskówek dla dzieci

Za więcej sztuk zapłacisz: 3,99 zł/szt. kupując 3 szt.Cena za 1 opakowanie: 5,99 zł/szt. kupując 1 szt.


Tesco

11,98 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Klasyczne opowieści i wierszyki dla najmłodszych

Klasyczne opowieści i wierszyki dla najmłodszych

Za więcej sztuk zapłacisz: 15 zł/szt. kupując 2 szt.Cena za 1 opakowanie: 18,99 zł/szt. kupując 1 szt.


Tesco

18,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Książeczka dla dzieci z serii „Świat Dziewczynek”

Książeczka dla dzieci z serii „Świat Dziewczynek”

dostępne tytuły: „Księżniczka”, „Minnie” i „Daisy”


Tesco

12,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Seria 100 bajek
Dodaj do notatnika

Księga urody Violetta

Księga urody Violetta

Jeśli wizaż jest Twoją pasją, to ta książka jest stworzona właśnie dla Ciebie! Dostępna również Księga mody Violetta


Tesco

29,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Kupując nową książkę z serii „Zapiski Luzaka. Natan Świruje”

Kupując nową książkę z serii „Zapiski Luzaka. Natan Świruje”

różne tytuływeź jedną z poprzednich części 20% taniej


Tesco

21,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

„Martynka” zbiory opowiadań

„Martynka” zbiory opowiadań

Książki zawierają wspaniałe historie i przygody rezolutnej dziewczynki Martynki. Oferta nie obowiązuje w sklepach: Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16; Sochaczew, ul. Wójtówka 2d; Września, ul. Kaliska 17; Żory, ul. Malinowa 1.


Tesco

24,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Seria książek z Violettą Ameet

Seria książek z Violettą Ameet

kolekcja „V-lovers” - książki z supernaklejkami, wystrzałowymi fotkami, a do każdej płyta DVD z odcinkami serialu


Tesco

29,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Książka „Jaśki. Repeta”

Książka „Jaśki. Repeta”

Brakowało wam już gromady Jaśków? Wracają trochę wyrośnięci, ale za to z nowymi pomysłami, od których rodzicom włos się na głowie jeży...


Tesco

31,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Baterie Longlife Varta AA lub AAA 4 szt.

Baterie Longlife Varta AA lub AAA 4 szt.

cena jedn. – 1,50 zł/szt.+ 2 szt. gratis


Tesco

8,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Przenośna ładowarka Lab 31/Top Device

Przenośna ładowarka Lab 31/Top Device

Cena przed promocją: 49,99 zł/szt.Oszczędzasz 15 zł 2200 mAh: co najmniej 1-krotne naładowanie smartfona* *ilość ładowań zależy od urządzenia


Tesco

34,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Urządzenie wielofunkcyjne HP 1510

Urządzenie wielofunkcyjne HP 1510

Cena przed promocją: 169,00 zł/szt.Oszczędzasz 30 zł drukuje, kopiuje, skanuje rozdzielczość druku i skanowania 1200 x 1200 dpi prędkość kopiowania do 9 str./min USB 2.0


Tesco

139,00 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Tablet BeeX Cobra

Tablet BeeX Cobra

Cena przed promocją: 269,00 zł/szt.Oszczędzasz 30 zł 7-calowy wyświetlacz, dwie opcje rozdzielczości dwurdzeniowy superszybki processor system operacyjny Android 4.2 150 GB backup online kilka tysięcy gier i aplikacji do pobrania w sklepie Google Play


Tesco

239,00 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Phablet Lark 6.0”

Phablet Lark 6.0”

Cena przed promocją: 599,00 zł/szt.Oszczędzasz 50 zł ekran dotykowy o przekątnej 6’’ w technologii IPS rozdzielczość: 960 x 540 pikseli procesor: Quad Core 1,3 GHZ pamięć operacyjna RAM 1 GB pamięć wewnętrzna całkowita: 8 GB system: Android 4.2 z polską wersją językową wbudowany moduł GPS i Bluetooth 4.0 wbudowana karta bezprzewodowa Wi-Fi port USB Dual SIM


Tesco

549,00 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Telefon Samsung E1200

Telefon Samsung E1200

Cena przed promocją: 59,99 zł/szt.Oszczędzasz 10 zł ekran 1,52“ rozdzielczość: 128 x 128 pikseli pamięć: 32 MB wymiary: 108 x 45 x 13,5 mm czas rozmów do 7 godz.


Tesco

49,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Telefon MAXCOM MM132

Telefon MAXCOM MM132

Cena przed promocją: 99,99 zł/szt.Oszczędzasz 30 zł dual sim wyświetlacz 1,8” aparat: maksymalna rozdzielczość zdjęć 640 x 480 pikseli obsługa kart microSD odtwarzacz plików audio i wideo latarka


Tesco

69,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Wideorejestrator jazdy Lark

Wideorejestrator jazdy Lark

Cena przed promocją: 99,00 zł/szt.Oszczędzasz 24,01 zł ekran 2.0 format AVI zoom x 4 tryb nocny dostępny również Wideorejestrator jazdy Lark 3.0 – 119 zł/szt.


Tesco

74,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Nawigacja samochodowa GPS Lark 50.7 PL

Nawigacja samochodowa GPS Lark 50.7 PL

Cena przed promocją: 419,00 zł/szt.Oszczędzasz 140 zł rozdzielczość: 800 x 480 pikseli czytnik kart microSD, dostępna również Nawigacja samochodowa GPS Lark 43.3 PL – 129 zł/szt.


Tesco

279,00 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Aparat fotograficzny Nikon Coolpix L330

Aparat fotograficzny Nikon Coolpix L330

Cena przed promocją: 899,00 zł/szt.Oszczędzasz 250 zł wielkość matrycy: 20 mln pikseli zoom optyczny 4 x kolor czarny zasilanie bateryjne: 4 x AA


Tesco

649,00 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Kosz elastyczny na pranie 15 l

Kosz elastyczny na pranie 15 l

Cena przed promocją: 10,99 zł/szt.Oszczędzasz 5,50 złróżne kolory, dostępny również Kosz elastyczny na pranie 42 l – 9,99 zł/szt.


Tesco

5,49 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Suszarka na pranie Tesco 18 m

Suszarka na pranie Tesco 18 m

Cena przed promocją: 42,99 zł/szt.Oszczędzasz 21 złdostępna również Suszarka na pranie 20 m – 29,99 zł/szt.


Tesco

21,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Kolorowe pudełko do przechowywania Tesco

Kolorowe pudełko do przechowywania Tesco

Cena przed promocją: 59,99 zł/szt.Oszczędzasz 30 złniebieskie, różowe, zielone, wymiary: 58 x 38,5 x 32 cm


Tesco

29,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Komplet pościeli 160 x 200 cm

Komplet pościeli 160 x 200 cm

Cena przed promocją: 79,99 zł/kpl.Oszczędzasz 25 złmotyw kwiaty, motyw koła, komplet dla 2 osób (2 poszwy na kołdry i 2 poszewki na poduszki)


Tesco

54,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Kołdra drukowana 155 x 200 cm

Kołdra drukowana 155 x 200 cm

Cena przed promocją: 79,99 zł/szt.Oszczędzasz 25 zł


Tesco

54,99 zł
Zobacz inne promocje w Tesco
Dodaj do notatnika

Sortuj: Pokaż: