Ta promocja jest już zakończona!

Zobacz aktualne promocje:

w kategorii Komputery Komputery
w sieci Promocje w sieci Vobis
Komputer Acer Aspire MC605 i3-3220 4GB 500GB HD8470 W8PL

Komputer Acer Aspire MC605 i3-3220 4GB 500GB HD8470 W8PL

Producent: Acer

1999,00

Promocja w Vobis obowiązuje

od 2013.10.19

Zobacz w Vobis:

Gazetkę Pozostałe produkty w tej kategorii

Najnowsze promocje w Vobis

Promocje Vobis

Dodaj do notatnika zakupowego
Dopasuj narzędzie do zadania

Uwolnij swoją kreatywność! Dzięki wydajności i możliwości łatwej rozbudowy komputerów nowej generacji z serii Aspire M nawet wymagające zadania, takie jak montaż filmów domowych i projektowanie albumów zdjęć, nie sprawiają im żadnych trudności. Zintegrowane moduły graficzne Intel® HD oraz obsługa najwyższej klasy karty graficznej AMD Radeon™ zapewnia większe bogactwo efektów wizualnych. Masz własne życie – teraz zdobądź moc.

 

Windows 8 intuicyjny jak nigdy przedtem

Zainstalowany system Windows 8 zapewnia wyjątkowo intuicyjną i przyjemną pracę. Teraz umożliwi Ci spersonalizowanie swojego środowiska pracy poprzez dodanie najważniejszych dla Ciebie kontaktów, aplikacji i miejsc. Przypnij je do ekranu startowego i poukładaj tak, jak lubisz. Dodatkowo Windows 8 uruchamia się szybciej, umożliwia szybsze przełączanie się między aplikacjami i zużywa mniej energii niż Windows 7. Informacje, na których Ci zależy, uzyskasz dzięki dynamicznym kafelkom i przychodzącym w porę powiadomieniom. Przeciągnij dwie aplikacje i ustawiaj obok siebie, korzystając z zalet wielozadaniowości. Rozmawiaj z przyjacielem, oglądając mapę, lub oglądaj film, wykonując pracę. W systemie Windows 8 robienie dwóch rzeczy na raz jest niezwykle proste.

 

Procesor Intel® Core™ i3 trzeciej generacji

Konfiguracja oparta na przedstawicielu rodziny procesorów Intel® Core™ procesorze serii i3 zapewnia znakomitą wydajność. Jednostka sprawdzi się doskonale podczas pracy w programach biurowych, prostych edytorach graficznych oraz podczas serfowania po Internercie.

Doskonała jakość obrazu
Technologia Intel Clear Video HD znacznie poprawia odtwarzanie filmów, zapewniając wyraźniejsze i ostrzejsze zdjęcia, bardziej naturalne, wierne i żywe kolory oraz niezakłócony i stabilny obraz filmowy. Technologia Intel Clear Video HD obecna w nowym procesorze Intel® Core™ trzeciej generacji zapewnia najwyższą jakość, dzięki której można oglądać obrazy i filmy zgodnie z zamysłem artystycznym autorów. 

 

 

 

 

 

 

Zainstalowany w urządzeniu dysk twardy o pojemności 500GB jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne pliki. Oferowana przestrzeń dyskowa jest w stanie zmieścić:
Około 38 godzin filmów w wysokiej rozdzielczości przy założeniu, że godzina filmu zajmuje 13GB.
125 000 piosenek  w formacie MP3 przy przyjętej  4 minutowej długości jednego utworu i  częstotliwości  128 Kb/s.
Do 100 000 zdjęć w formacie jpg wysokiej rozdzielczości zakładając, że średnia wielkość pliku wynosi  3,5 MB.

 

 

Twoje zdjęcia i filmy na dużym ekranie

Interfejs zgodny ze standardem HDMI pozwala na podłączenie Twojego urządzenia do monitora lub telewizora wyposażonego w HDMI. Wystarczy odpowiedni kabel byś mógł pokazać rodzinie i znajomym swoje zdjęcia i filmy z wakacji. Możesz również wygodnie obejrzeć ulubiony film lub w komfortowych warunkach cieszyć się  grami.