Ta promocja jest już zakończona!

Zobacz aktualne promocje:

w kategorii Moto Moto
w sieci Promocje w sieci Vobis
TomTom Start 60M Europa (mapy 45 krajów) 6" dożywotnie aktualizacje map

TomTom Start 60M Europa (mapy 45 krajów) 6" dożywotnie aktualizacje map

Producent: TomTom

785,00

Promocja w Vobis obowiązuje

od 2013.10.23

Zobacz w Vobis:

Gazetkę Pozostałe produkty w tej kategorii

Najnowsze promocje w Vobis

Promocje Vobis

Dodaj do notatnika zakupowego
Twoja podróż... Łatwa

Podłącz i jedź

Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze - wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Z intuicyjnym interfejsem bardzo szybko wyruszysz w trasę.

Dwojaki system mocowania

Wybór należy do Ciebie. Zapewnij sobie więcej opcji pozwalających zamontować urządzenie w bezpiecznym i wygodnym miejscu: na przedniej szybie lub na desce rozdzielczej.

Eco Routes

Podróżowanie po trasach ekonomicznych oszczędza pieniądze i ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne.

6-calowy ekran dotykowy

Instrukcje będą lepiej widoczne na naszym jak dotychczas największym ekranie o najostrzejszym obrazie. Dzięki powiększonym menu i przyciskom na ekranie XL o przekątnej 15 cm (6") nawigacja jest bezpieczna i łatwa.

Asystent pasa ruchu

Wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu.

 

Twoja podróż... Mniej stresująca 

Mówione nazwy ulic

Instrukcje mówione obejmują teraz także nazwy ulic, pomagając skupić się na drodze i ułatwiając znalezienie odpowiednich miejsc.

Fotoradary TomTom

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości.

Ustawienia zabezpieczeń

Zaleca postoje na odpoczynek, ostrzega o zbliżaniu się do miejsc kultu lub szkół, drogach o nieutwardzonej nawierzchni, przypomina o nie pozostawianiu urządzenia w samochodzie, chowa widok mapy po przekroczeniu wybranej prędkości, przypomina, po której stronie drogi należy jeździć za granicą.

Asystent parkowania

Ponieważ funkcja Asystenta parkowania jest dostępna podczas podróży, możesz zatem skorzystać z najbliższego parkingu podczas planowania trasy lub użyć parkingu na trasie — albo w pobliżu miejsca docelowego, albo w pobliżu aktualnej pozycji.

Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości

Ostrzegają o przekroczeniu prędkości, nawet jeżeli wyłączono tryb nawigacji.

Pomocy! menu awaryjne

Pomocne informacje o lokalnych służbach ratowniczych w zasięgu ręki. Poczynając od szpitali, a kończąc na pomocy drogowej - tego typu informacje są użyteczne w każdym miejscu.

 

Twoja podróż... Szybsza

IQ Routes

Bądź kierowcą z genialną nawigacją. Jedynie technologia IQ Routes wykorzystuje rzeczywiste dane dot. prędkości na każdej z dróg, udostępniane przez miliony użytkowników na całym świecie, by zapewniać najlepsze i najszybsze trasy. Uwzględniają one godziny szczytu, światła a nawet porę zakupów. Dlatego bez względu na porę dnia możesz polegać na technologii IQ Routes, która obliczy dokładny czas przyjazdu na miejsce. Geniusz.

BEZPŁATNE codzienne zmiany map 

BEZPŁATNE codzienne zmiany map od społeczności TomTom Map Share. Stań się członkiem społeczności liczącej 21 milionów kierowców, by móc zawsze używać map z najaktualniejszymi poprawkami. Wejdź na MyTomTom, by zapewnić sobie BEZPŁATNIE codzienne otrzymywanie zmian map.

Często wybierane miejsca docelowe 

Łatwy dostęp do wcześniej wybranych często powtarzających się miejsc docelowych

Podgląd trasy alternatywnej

Dzięki widokowi z lotu ptaka na alternatywną trasę zawsze masz kontrolę nad sytuacją. W razie wystąpienia korku na trasie zapewnia to możliwość podjęcia przemyślanej decyzji odnośnie wybrania szybszej trasy, jeśli taka jest dostępna. 

Dożywotnie aktualizacje map

QuickGPSfix

Technologia QuickGPSfix skraca czas potrzebny do ustalenia pozycji GPS, dzięki czemu można szybciej rozpocząć podróż.